Фотошпалери

Створіть неповторний інтер’єр в своїй оселі за допомогою виготовлених за Вашим замовленням індивідуальних фотошпалер. Висока якість і ексклюзивні фотошпалери на стіну за доступними цінами.

fotooboi-zaporozhye3

Фотошпалери це різновид шпалер з нанесеним на них малюнком чи фотографією, він застосовується для дизайнерського оформлення стін або стель у приміщенні. Виготовляються фотошпалери і промисловим — великотиражним способом, або як одиничний, неповторний екземпляр. Фотошпалери можуть бути на таких основах: паперова, флізелінова, полімерна, полотняна. Фотошпалери також іноді застосовують для замінювання, коли необхідно оформити стіни приміщення тими шпалерами — які уже зняті з виробництва. Завдяки сучасним технологіям друку Ви можете змінювати інтер’єр квартири чи офісу та перебуваючи у себе дома чи на роботі можете повсякчас відчувати себе комфортно.

Якщо Ви не знайшли сюжет на нашому сайті — Ви можете самы підібрати його, а ми роздрукуємо, або наш дизайнер допоможе Вам підібрати необхідний колір або інше зображення. Термін друку фотошпалер на замовлення лише декылька робочих днів з моменту оплати замовлення. Різноманітність фактури для фотошпалер дозволить підкреслити і його зображення, та зробити його більш насиченим і неповторним, авторським. Сучасні фотошпалери надають більшу індивідуальність Вашому приміщенню. Створіть неповторний інтер’єр за допомогою виготовлених за Вашим замовленням фотошпалер.


Печать фотообоев на заказ с доставкой по Украине: © 2013-2014 ♛ Ecowall.com.ua
Днепропетровск,Киев,Донецк,Луганск,Запорожье,Симферополь,Харьков,Одесса,Кировоград,Херсон,Полтава.
Создание и продвижение сайта www.prestige.dp.ua